Portal e-szkoleń

Śląska Izba Aptekarska

40-637 Katowice, ul.Kryniczna 15

tel: +48 (32) 608 97 60, fax: 608 97 69

www.katowice.oia.pl, email: katowice@oia.plZapomniałem hasła
flaga
Kalendarz
20
Czerwca
2024
Rejestracja krok 1
Do portalu szkolenia.katowice.oia.pl można się zarejestrować przez konto e-mailowe w dowolnej domenie.

Pamiętaj! Wpisz pełny i dokładny adres email - sprawdź każdą literkę! Wpisz znane sobie hasło też sprawdzając każdą literkę i kliknij - Dalej.
Formularz rejestracyjny

Pola zaznaczone gwiazdką są wymagane (*)

 
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Śląska Izba Aptekarska z siedzibą w Katowicach, ul. Kryniczna 15. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działaniem założeniem konta i działaniem Portalu e-szkoleń Śląskiej Izby Aptekarskiej (systemu szkolenia.katowice.oia.pl). W celu spełnienia obowiązku informacyjnego określonego w art. 13 RODO Śląska Izba Aptekarska udostępniła serwis informacyjny pod adresem: www.szkolenia.katowice.oia.pl. Jednocześnie, Śląska Izba Aptekarska informuje, że podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda (art. 6 ust.1 lit. a RODO), a dane te będą przetwarzane w celach określonych powyżej przez czas niezbędny dla ich realizacji, o ile wcześniej nie zostanie przez Ciebie wycofana zgoda. Podanie danych jest dobrowolne.
JEŻELI po wpisaniu danych pojawia się opis:
Podany email istnieje już w bazie użytkowników - oznacza to, że Twój email został już dodany do szkoleń i oczekujesz na dopuszczenie lub jesteś aktywnym uczestnikiem szkoleń i możesz w nich brać udział, ewentualnie nie spełniasz regulaminu i nie udzielono dostępu do szkoleń, o czym powinna wpłynąć informacja na Twoje konto.
Niepoprawny adres email lub złe hasło- oznacza to, że podajesz nieprawidłowy email lub hasło do tego konta. Sprawdź wszystkie literki wpisywane w okienka.
W razie problemów zawsze możesz skontaktować się z z biurem Śląskiej Izby Aptekarskiej pisząc na adres katowice@oia.pl
W mailu proszę dokładnie opisać, na czym polega problem.